您的位置:首页 > 手机软件 > 动态壁纸 > AOF Cepte
AOF Cepte

AOF Cepte

  • 类型:动态壁纸
  • 版本:3.0.0
  • 大小:730M
  • 更新:2022-07-14
标签: AOF Cepte 软件
游戏截图
游戏介绍

友情提示:本应用苹果下载地址为苹果商店下载
友情提示:本应用安卓下载地址暂未上线,敬请期待

AOF Cepte, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için hazırlanmış bir mobil sınav hazırlık uygulamasıdır. Uygulama ile tüm bölümlerin tüm derslerine ait yaklaşık 700.000 çıkmış soruya ve doğru cevaplarına tek dokunuşla erişebilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri neler?
AOF Cepte uygulamamızı, AOF derslerinize fırsat bulduğunuz her an ve her yerde çalışabilmeniz için tasarladık.
Yıllara (2011-2017) ve sınav türlerine (vize-final-tek ders) göre filtreler oluşturarak tüm sorulara erişebilirsiniz. Deneme sınavları yapabilirsiniz.

Uygulamadan çıkarken o an kaldığınız yeri kaydedip sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Daha sonra tekrar bakmak isteyeceğiniz bir soruyu etiketleyip etiketli sorular listenizden o soruya kolayca erişebilirsiniz.

Filtre ekranında bulunan “Sınav Modu” anahtarını açık konumuna getirirseniz tüm sorulara sınav modunda erişirsiniz. Bu durumda tüm geçmiş sınavları deneme sınavı gibi çözebilirsiniz. Cevaplarınız kaydedilir, doğru cevap butonu görünmez. Çözdüğünüz sorulara geri dönebilir, verdiğiniz cevabı değiştirebilirsiniz. Süre işler, bir sınavı ne kadar sürede tamamlayabildiğinizi takip edebilirsiniz. Sınavı çıkış butonu ile sonlandırdığınızda doğru, yanlış, boş sayılarınız ve sınavdan aldığınız not ekrana gelir. Yanlış yaptığınız ya da boş bıraktığınız soruları tekrar görüntüleyebilir, doğru cevaplarını görebilirsiniz.

AOF Cepte uygulamamızı satın almadan önce okuyun!
Uygulamamıza bir kez ücret ödersiniz. Store’dan bir kez satın aldığınızda tüm bölümlere, tüm derslere, tüm sınavlara erişebilirsiniz. Uygulama içi satın alma vb. ekstra bir ücret yoktur. Talep edilen bu ücret, AÖF sınavlarında sorulan geçmiş yıl sorularının ve cevap anahtarlarının kesilmesi, düzenlenmesi, sınıflandırılması, uygulama yazılımı, sunucu maliyetleri ve yaklaşık 5 yıllık emeğin karşılığıdır. Sınav soruları için ücret talep etmiyoruz. AÖF geçmiş yıllar çıkmış sorularına kendi hesabınızla eKampüsten ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Uygulamamızda bulunan soru resimlerinin ortalama büyüklüğü 15 KiloByte’tır yani tahmini olarak 70.000 soru çözerseniz 1 GigaByte veri transferi yapmış olursunuz. Mobil veri aktarımından kaynaklanacak ücretlendirmeler siz ve GSM operatörünüz arasındaki sözleşme ile belirlenmiştir.

Uygulama veri tabanımız amazon sunucularda, içerikle yurt içi ve dışında iki ayrı sunucuda tutulmaktadır. Uygulamamız verileri sunucularımızdan çektiği için nadiren meydana gelebilecek teknik sorunlar nedeniyle kısa süreli erişim sorunu ya da verilerin yavaş gelmesi problemi yaşanabilir.

Sınavlarda başarılar!
AOF Cepte Ekibi

手游排行榜